Menu

SPA & Relaks

SPA & Relaks

Zdrowotne korzyści wynikające z korzystania ogólnodostępnej dla gości obiektu balii z jacuzzi: 

  •  kąpiel w balii ogrodowej poprawia pracę układu sercowo-naczyniowego,  zanurzanie się w wodzie do szyi stymuluje organizm do ćwiczeń kardiologicznych. Dzieje się tak, ponieważ woda wywiera nacisk na ciało, w rezultacie którego objętość serca się zwiększa. Innymi słowy, kiedy moczysz się w wodzie, Twoje serce pracuje intensywniej i ta wzmożona praca poprawia jego stan.
  • gorąca kąpiel działa przeciwbólowo, gorąca woda wpływa rozluźniająco na ciało. Dzięki czemu łagodzi bóle związane z kontuzjami sportowymi, takimi jak naprężenia mięśni, a nawet zapalenie stawów. Jeśli odczuwasz ból i nie jest to złamana kość, porządna kąpiel sprawi, że poczujesz się lepiej.
  • obniża ciśnienie krwi, siedzenie w jacuzzi może obniżyć ciśnienie krwi. Jest to świetne rozwiązanie dla osób zagrożonych chorobami serca lub cierpiących na nadciśnienie. Gorąca woda, podobnie jak w kąpielach SPA, zwiększa tętno, jednocześnie obniżając ciśnienie krwi. To kolejny argument potwierdzający pozytywny wpływ gorących kąpieli na pracę układu sercowo-naczyniowego.
  • zmniejsza stres, cały ten relaks i ciepło jest nie tylko dobre dla Ciebie dosłownie, ale także w przenośni. Siedzenie w ciepłej wodzie i odczuwanie korzyści może znacznie zmniejszyć stres. Zmniejszenie stresu może mieć pozytywny wpływ na zdrowie psychiczne i fizyczne oraz może promować ogólne dobre samopoczucie. Zrelaksowane ciało i umysł to większa wydajność organizmu w każdej sferze życia.
  • oczyszcza ciało, pod wpływem wysokiej temperatury pory skóry są otwierane. To z kolei umożliwia wodzie wniknięcie do wewnątrz i oczyszczenie skóry z różnych zabrudzeń i toksyn. Proces detoksykacji sprawi, że poczujesz się lepiej, zwłaszcza gdy przebywasz w czystym środowisku, takim jak balia. Rezultatem jest odświeżenie i potencjalnie jaśniejsza skóra.
  •  zmniejsza bóle głowy, rozszerzone naczynia krwionośne, relaks i ciepła kąpiel mogą pomóc zmniejszyć bóle głowy. Rozszerzające się naczynia krwionośne zmniejszają ciśnienie w głowie, co z kolei pomaga zniwelować ból głowy. Proces ten ma miejsce, gdy otaczające ciepło sprawia, że organizm się odpręża. Jeśli cierpisz na bóle głowy, dobre kąpiele z hydromasażem na pewno Ci pomogą.
  • ułatwia oddychanie,jeśli dokucza Ci przeziębienie lub jakakolwiek inna choroba dróg oddechowych jacuzzi przyniesie Ci ogromną ulgę. Gorąca woda rozluźni zalegającą zawiesinę w drogach oddechowych, która utrudnia oddychanie. Ponadto złagodzi ból i zniweluje trudności w oddychaniu. Gorąca kąpiel sprawi, że znowu zaczniesz oddychać pełną piersią, ponieważ drogi oddechowe zostaną otwarte.
  • poprawia relacje międzyludzkie, balia może poprawić Twoje życie w sposób, o którym wcześniej nie myślałaś/eś. Wanny z hydromasażem zbliżają do siebie rodzinę i stają się powodem, by zaprosić przyjaciół i sąsiadów w odwiedziny. Niezależnie od tego, czy nie śpisz do późna, aby oglądać deszcz meteorów na podwórku, czy też budzisz się wcześnie, aby zobaczyć wschód słońca, balia pomoże Ci połączyć się z otaczającym Cię światem przyrody.

Warto skorzystać z balii ogrodowej,  zapraszamy do wypoczynki i  skorzystania z  oferty gorących kąpieli w otoczeniu mazurskiej przyrody bezpośrednio nad brzegiem jeziora

Firma

Całoroczne domy do wynajęcia, Mazury

Dogodna lokalizacja, liczne atrakcje i w pełni wyposażone komfortowe domy całoroczne na Mazurach – na weekend, wakacje z dziećmi, wieczór panieński lub kawalerski.

Zarezerwuj już dziś

tel.: 531 440 447 lub
tel.: 501 148 411
e-mail: [email protected]

Zapraszamy do kontaktu
codziennie od 8:00 do 22:00

Uwaga: rezerwacja musi zostać potwierdzona przez właścicieli. Jeśli nie otrzymali Państwo potwierdzenia swojej rezerwacji, prosimy o kontakt.

ADRES

Klusy 2A

12-250 Klusy

woj. warmińsko-mazurskie

Zadzwoń

tel: 531 440 447
tel: 501 148 411

Całoroczne domy rekreacyjne na Mazurach.

Dogodna lokalizacja, liczne atrakcje i w pełni wyposażone komfortowe domy całoroczne na Mazurach – na weekend, wakacje z dziećmi, wieczór panieński lub kawalerski.

Adres

Klusy 2A, 12-250 Klusy

woj. warmińsko-mazurskie

tel: 531 440 447 lub 501 148 411

e-mail: [email protected]