Menu

Wakacje? Na Mazurach? Dom z własną linią brzegową i pomostem? TAK TO JEST TO MIEJSCE! 

 

Witamy w Jeziorowo – całorocznych domach  do wynajęcia na Mazurach, najpiękniejszym zakątku Polski. Mówią, że jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz. My uważamy, że jak wybierzesz – tak odpoczniesz. Dlatego, planując wakacje w domach do wynajęcia na Mazurach, warto wybrać mądrze. Do dyspozycji naszych gości oddajemy  komfortowe obiekty: dom Stanica, dom Rybacki & domki kolorowe  – dogodnie zlokalizowane, jedynie 250 km od Warszawy.

  • Wybierając nasze domy całoroczne na Mazurach, decydują się Państwo na atrakcyjne wczasy w rozsądnej cenie. Nasze kwatery będą idealnym miejscem na spędzenie wakacji z rodziną, weekendu we dwoje, wyjazdu ze znajomymi, urodzin, komunii, noclegu biznesowego czy nawet wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego na Mazurach. Oferujemy doskonałe  warunki na wymarzony ślub i wesele w plenerze lub w mniejszym gronie w jednym z oferowanych domów.  I to przez cały rok, bo nasze domy czekają na gości przez 365 dni w roku.

  • Staramy się dopasować do potrzeb wszystkich odwiedzających. Oferujemy  przestronne i wygodne  wnętrza domów z licznymi atrakcjami.  Do dyspozycji gości oddajemy całoroczne domy, zieleń wokół domu ,bezpośredni dostęp do linii brzegowej  jeziora Lipińskiego, saunę, balię z jacuzzi, dwa pomosty oraz sprzęt wodny i rekreacyjny. W trakcie pobytu w domach letniskowych na Mazurach można też wędkować, uprawiać sporty wodne nad jeziorem, wychodzić na grzybobranie, zjeżdżać na pobliskim stoku narciarskim zimą, wędrować po lasach, jeździć po licznych trasach rowerowych i brać udział w spływach kajakowych, wycieczkach rowerowych zimą morsować. Oferowane  obiekty będą także doskonałą bazą wypadową do pobliskich miast: Ełku, Orzysza, Augustowa, Giżycka, Pisza, Mikołajek. Mrągowa czy Olecka. Jednym słowem – wakacje na Mazurach można mieć cały rok. Dzięki całorocznym obiektom i ich wyposażeniu.

  • Nic tak nie uatrakcyjnia wypoczynku jak możliwość aktywnego spędzania czasu z dziećmi, rodziną i przyjaciółmi. Jeśli okolica miejsca noclegu jest pełna różnych propozycji wypoczynku  wtedy urlop jest ciekawszy i pełniejszy.

    Tu znajdziesz opis kilkudziesięciu propozycji wybranych i sprawdzonych atrakcji:  www.turystyka.elk.pl 

Szukają Państwo miejsca na błogi relaks na łonie natury? Marzy się Państwu aktywny wypoczynek w gronie najbliższych osób? Weekend wędkarski w męskim gronie ? Wesele w plenerze? Idealny wybór – w naszych domach  przyjemnie spędzi się czas pośród najpiękniejszych zakątków Pojezierza Mazurskiego. Naszym gościom zapewniamy komfortowe  miejsca noclegowe, które będą urozmaiceniem każdego pobytu. Dzięki nim chce się jeszcze szybciej wrócić na Mazury…

Nie muszą Państwo przeglądać setek stron z ofertą domów na imprezę, wesele w plenerze wakacje czy weekend na Mazurach – to jest to! Zachęcamy do rezerwacji już dziś! 

Zarezerwuj już dziś

tel.: 531 440 447 lub
tel.: 501 148 411
e-mail: [email protected]

Zapraszamy do kontaktu
codziennie od 8:00 do 22:00

Uwaga: rezerwacja musi zostać potwierdzona przez właścicieli. Jeśli nie otrzymali Państwo potwierdzenia swojej rezerwacji, prosimy o kontakt.

ADRES

Klusy 2A

12-250 Klusy

woj. warmińsko-mazurskie

Zadzwoń

tel: 531 440 447
tel: 501 148 411

Całoroczne domy rekreacyjne na Mazurach.

Dogodna lokalizacja, liczne atrakcje i w pełni wyposażone komfortowe domy całoroczne na Mazurach – na weekend, wakacje z dziećmi, wieczór panieński lub kawalerski.

Adres

Klusy 2A, 12-250 Klusy

woj. warmińsko-mazurskie

tel: 531 440 447 lub 501 148 411

e-mail: [email protected]